0554 540 51 00

0212 685 23 23

0212 685 23 24

0212 568 96 70

0212 568 96 80

Arnavutköy halı yıkama, Arnavutköy halı yıkama fabrikası

Arnavutköy Halı Yıkama

Firmamız arnavutköy merkez bolluca yolu üzerinde 2000 m2 kapalı alanı ile teknoloji harikası en son sistem otomatik halı yıkama makineleri, halı sıkma ve durulama makineleri, dezenfektasyon sistemi ile halılarda yaşamakta olan canlı maytların yok edilmesi adına kullanılan sistem, kapalı alanda klima mantığı ile çalışan iklimleme makineleri ile kapalı alanda halı kurutma sistemleri, halı sarma, halı hav alma, halı tüy tarama, halı paketleme makineleri, otomatik makine ile el değmeden yorgan yıkama ve battaniye yıkama makineleri,  yerinde halı yıkama makineleri, koltuk yıkama, oturma gurubu yıkama, çekyat yıkama makineleri ile arnavutköy ve istanbul’ un en büyük halı yıkama fabrikası olmasını kanıtlamış İstanbul’ da lider halı yıkama tesisi olarak bütün halı yıkama firmalarına liderlik etmektedir.

Anavutköy ilçemize bağlı bulunan bütün mahalle ve köylere ücretsiz halı yıkama servisimiz bulunmaktadır.
Halı yıkama firmamız arnavutköy halı yıkama olarak geniş servis ağı ile taşoluk halı yıkamaharaççı halı yıkamatayakadın halı yıkama, terkos halı yıkama, fenertepe halı yıkama, Karaburun halı yıkama aynı zamanda bu bölgelere koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız Arnavutköy halı yıkama olarak halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama işlemleri aşağıdaki gibidir.

Etiketler: Arnavutköy halı yıkama, Arnavutköy halı yıkama fabrikaları, Arnavutköy koltuk yıkama, Arnavutköy yorgan yıkama, Halı yıkama fiyatları, Halı yıkama arnavutköy

arnavutköy halı yıkama nerede? Arnavutköyde halı yıkama varmı? Arnavutköy halı yıkama iyi mi? halı yıkama arnavutköy ne iş yapar? arnavutköy koltuk yıkama iyi yıkıyor mu? halı yıkama. halı yıkama fabrikaları. halı yıkama firmaları nerede.

Site Tasarım: Hamdi GÜNAY Günay web tasarım