0554 540 51 00

0212 685 23 23

0212 685 23 24

0212 568 96 70

0212 568 96 80

Hadımköy halı yıkama

İstanbul ili Arnavutköy Hadımköymahallesinde halı yıkama hizmeti almak için en doğru yerdesiniz. Kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan Ağar halı yıkama adresine hoşgeldiniz. Ağar halı yıkama olarak İstanbul ili Arnavutköy HadımköymahallesindeTürkiye'nin en kaliteli lazerpromax halı şampuanlarını kullanan, doğru teknikler ile çalışarak, gerekli özen ve emekten kaçınmayan, alanında en iyi halı yıkama firmalarından olan Ağar halı yıkama fabrikasını tercih ederek ürünlerinizin temizliğinide garanti ettirmiş oluyorsunuz.

Arnavutköy Hadımköyhalı yıkama olarak, Arnavutköy Hadımköyve bütün bölgelerine hizmet etmekteyiz.  Dilek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi  mail yada telefonlarımızla bize iletebilirsiniz. Sitemizde sizler için bu sektöre yönelik ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ve doğru tercihler oluşturabilmenize yardımcı olabilecek, makaleler bulabilir, halıya dair bakım, leke çıkarma yöntemleri, halınızın uzun ömürlü olabilmesi için yapılması gerekenler vb. gibi her türlü faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Size sunduğumuz bu hizmetlerden dolayı biz de mutluyuz. Ziyaretiniz için teşekkür eder, bulunduğunuz ilçede halı yıkama hizmetini tekrar almak istediğinizde yine bekleriz.

Ağar halı yıkama, Arnavutköy Hadımköybölgemizde de halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama hizmetlerini vermektedir.

Site Tasarım: Hamdi GÜNAY Günay web tasarım