0554 540 51 00

0212 685 23 23

0212 685 23 24

0212 568 96 70

0212 568 96 80

Bahçeşehir halı yıkama

Bahçeşehir halı yıkama fabrikası Bahçeşehirde bulunan  bütün mahallelere halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, halıfleks yıkama ve battaniye yıkamahizmeti vermektedir.

Halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir.

Bahçeşehir halı yıkama sektörde lider halı yıkama firması olma ilkesiyle bir çok yatırımlara imza atmıştır. Makineleşme, fabrikalaşma, kurumsallaşma gibi birçok yatırımlarda halı yıkama firmalarına liderlik etmiştir.

Bahçeşehir namı diyar Şehr-i Bahçe ya da Süper Kent, Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan, kendi belediyesi olan ve toplu yapılaşması hızla devam eden bir İstanbul semtidir. Bahçeşehir sahip olduğu lüks konutlarıyla çok yüksek gelire sahip insanlara hitap etmektedir. Sahip olduğu çeşitli iş yerleri ve ofislerle de bir iş ve ticaret merkezi olma özelliği de taşımaktadır Bahçeşehir’de yapılan son konutlar TOKİ tarafından yapılmıştır.

Bahçeşehir toplu konut alanı, İstanbul şehir merkezinin 25 kilometre batısında yer almakta ve TEM Otoyolu ile İstanbul’un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanmaktadır. Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan İstanbul – Edirne demiryolunun yaklaşık 3 kilometrelik kısmı bu alanın içinden geçmekte, Ispartakule tren istasyonu burada bulunmaktadır.

Firmamızda halı yıkama teknikleri aşağıdaki gibidir.

* Yıkama öncesi toz alma,

* Şampuanlı suda dezenfekte etme,

* Otomatik makineyle arkası önü dönüşümlü olarak yıkama,

* Sıkma makinesi ile fazla suyu atma,

* Yıkama ve sıkma sonrası kalite kontrol yapma,

* Kapalı mekanda iklimleme makineleriyle kurutma sistemi,

* Hav alma makinesiyle tüyleri yatımına tarayıp poşetleme sistemi

Ücretsiz halı yıkama servisi için Bahçeşehir halı yıkama servisi numaralarımızı arayabilir veya sağ alt köşede mesaj yaz bölümünde sparişinizi verebilirsiniz.

Başakşehir Halı Yıkama Servisi Telefon Numaralarımız;

(0212) 685 23 23

(0212) 685 23 24

Etiketler: Bahçeşehir halı yıkama, Bahçeşehir halı yıkama fabrikaları

Site Tasarım: Hamdi GÜNAY Günay web tasarım