0554 540 51 00

0212 685 23 23

0212 685 23 24

0212 568 96 70

0212 568 96 80

Halı Yıkama

halı yıkamaHalı yıkama, ustalık, tecrübe, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Her ipliğin kendine has özelliği vardır. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, hem bakarken hem de kullanırken sizi mutlu edecek halıdır. 

Fakat halının kalitesini belirleyen unsurlar iplik cinsi, dokuma sıklığı ve hav yüksekliği gibi teknik detaylarda gizlidir. 

Halının dokumasında kullanılan iplik cinsi, kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerdendir.
Halıyı yıkayan usta halının dokumasına, iplik cinsine ve hav yüksekliğine göre yıkama yapmak zorundadır.Halı sıkma  Aksi taktirde telafisi olmayan sıkıntılarla karşı karşıya kalırlar.

Tecrübe, bilgi ve deneyim ; Halı yıkamada halı yıkamaustaları, hangi halıyı, hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir.
Halı yıkama da otomatik halı yıkama makinesi ; Bildiğiniz gibi evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinde bir sürü program bulunmaktadır. Otomatik halı yıkama makinelerinde ise farklı halılar için farklı programlar olmalıdır. Piyasada bir çok otomatik halı yıkama makineleri vardır. Bu otomatik halı yıkama makinelerinde  ön yıkama varmıdır? alt yıkama varmıdır? ana yıkama, durulama, son durulama ve en önemlisi vakumlama sistemi varmıdır? bunların iyi araştırılması gerekir. Örneğin sadece dörtlü fırçadan ibaret halı yıkama makineleri vardır.

Firmamız İstanbul halkının güvenini, vermiş olduğu üstün hizmet kalitesi ve verdiği güvenle sağlamıştır. Ağar halı yıkama olarak halılarınızın ne tür aşamalardan geçtiğini, kullanılan halı şampunalarının kalitesini, hangi ortamlarda kurutulduğunu sorgulamanızı önermektdir. Hatta firmaların halı yıkama videoları ve resimleri incelenerek ona göre karar vermelidir. Sitemizde kullanmış olduğumuz görsel ve videoların tamamı firmamıza aittir. Aşağıdaki videomuzda halılarınızın tam otomatik makinemizde nasıl yıkandığını inceleyebilir, site içerisindeki diğer görsel ve videolardan da diğer aşamaları rahatlıkla görebilrisiniz. 

Otomatik halı yıkama makinesiFirmamızda kullanmakta olduğumuz kontrol paneli dokunmatik ful otomatik halı yıkama makinesinde

Ön yıkama,
 (halıların hav aralarına girmiş olan yemek kırıntıları ve tozları yıkama öncesi rulo fırça sayesinde halı daha yıkamaya girmeden temizlemektedir)

Alt yıkama,
 (makinemizin üzerinde bulunan halıların altını yıkayabilen rulo fırça)

Ana yıkama,
 (halı yıkama şampuanı ile fırçalama sistemi)

Ana durulama,
 (su ile birlikte halıyı fırçalamakta olup halı üzerinde ana yıkama sonrası halı yüzeyine çıkan kir ve lekeleri su ile birlikte fırçalayarak kirleri atar)


Vakumlama sistemi,
 (yıkama ve durulama dan geçen halılar vakumlama sistemi sayesinde yıkama sonrası halıların yüzeyinde kaslmış olan kıl,tüy,köpük ve su vakumlama sistemi sayesinde temizlenir halının üzerindeki su ise %50 oranında vakumlanır.


Halı yıkama servisi telefon numaralarımız:
0212 568 96 70

0212 568 96 80
0212 685 23 23
0212 685 23 24
{youtube}ZjIT0cqG7zI{/youtube}
 
Etiketler: Halı yıkama, Halı yıkama fiyatları, Halı yıkama fabrikaları, En iyi halı yıkama, İstanbul halı yıkama, Halı yıkama yerleri
halı yıkama istanbul nerede? halı yıkama yerleri nerededir. En iyi halı yıkama firması hangisi? Halıları iyi yıkayan yer var mı? halı yıkamacı.

Site Tasarım: Hamdi GÜNAY Günay web tasarım