0554 540 51 00

0212 685 23 23

0212 685 23 24

0212 568 96 70

0212 568 96 80

Halkalı halı yıkama

Halkalı halı yıkama fabrikası Halkalı da bulunan  bütün mahallelere halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, halıfleks yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermektedir.

Halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir.

Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ev hanımları titiz ve evleri eşyaları konusunda hassastırlar. Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir.

Halkalı halı yıkama sektörde lider halı yıkama firması olma ilkesiyle bir çok yatırımlara imza atmıştır. Makineleşme, fabrikalaşma, kurumsallaşma gibi birçok yatırımlarda halı yıkama firmalarına liderlik etmiştir.

Firmamızda halı yıkama teknikleri aşağıdaki gibidir.

* Yıkama öncesi toz alma,

* Şampuanlı suda dezenfekte etme,

* Otomatik makineyle arkası önü dönüşümlü olarak yıkama,

* Sıkma makinesi ile fazla suyu atma,

* Yıkama ve sıkma sonrası kalite kontrol yapma,

* Kapalı mekanda iklimleme makineleriyle kurutma sistemi,

* Hav alma makinesiyle tüyleri yatımına tarayıp poşetleme sistemi.

Etiketler: Halkalı halı yıkama, halı yıkama halkalı, Halkalı koltuk yıkama, Halkalı yorgan yıkama, Halkalı halı yıkama fabrikaları

Site Tasarım: Hamdi GÜNAY Günay web tasarım