0554 540 51 00

0212 685 23 23

0212 685 23 24

0212 568 96 70

0212 568 96 80

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamaİstanbul da profesyonel olarak koltuk yıkama hizmeti veren, temizlik sektöründe lider firma olan Ağar halı ve koltuk yıkama merkezine hoş geldiniz. Yıllardır İstanbul'da halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız evlerinizde veya işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz koltuk takımı, köşe takımı, oturma gurubu ve çekyatlarınızın profesyonel koltuk yıkama ekibimizin birinci sınıf ve hiçbir kimyasal ürün içermeyen koltuk yıkama şampuanları ve sanayi tipi olan endüstriyel yüksek vakumlu koltuk yıkama makinemiz ile koltuklarınızı yüzeysel değil derinlemesine temizler.

Koltuk takımı yıkama;
Bilindiği gibi İstanbul da birçok koltuk yıkama firması vardır ve hepsinin de değişik yıkama sistemleri aynı zamanda farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.
Tüketici olarak koltuk takımlarınızı, köşe takımlarınızı, oturma guruplarınızı veya çekyatlarınızı yıkatırken veya firmaları araştırırken koltuk yıkayan firmanın koltuklarınızı kaç aşamadan geçirilerek yıkandığını, sünger dahil olmak üzere tamamen ıslatıldığını, koltuk yıkama fırçasıkoltuk yıkama fiyatları kullanıldığını, çekme öncesi durulama yapılıp yapılmadığını muhakkak sorunuz. Çünkü bir adet koltuk takımı yıkama süresi minimum iki saattir, bir adet köşe takımı yıkama süresi minimum bir buçuk saattir, bir adet oturma gurubu yıkama süresinde minimum iki saattir bu süre koltuklardaki kirlilik veya minderli koltuk takımı olma durumuna göre değişmektedir.

İstanbul da bir adet koltuk takımını bir saatte yıkayabildiğini ve uygun fiyatlarla yıkadığını idda eden firmalar vardır. Şimdi siz karar verin! Yukarıdaki aşamaların hepsini uygulayan firma, bir saat içerisine bir adet koltuk takımının yıkanmasını sığdırması mümkün olabilir mi?

O halde firmamızın vizyonu olan kazanma stratejisinin müşteri memnuniyeti ve başarının sırrı kaliteden ödün vermemektir ilkesi ile kalite ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ve kaliteli hizmetin bir bedeli olduğu bilinci ile firmamızda koltuklarınız profesyonel kadromuz ile son sistem makineler koltuk yıkama ekipmanlarımız ve kaliteli koltuk yıkama şampuanlarımızla koltuklarınızın nasıl pırıl pırıl olduğuna ve lekelerin çıktığına gözlerinizle tanık olun.
koltuk yıkama firmalarıKaliteyi ucuza sunmanın mümkün olmadığı bilinmeli, kaliteyi ucuza sunduğunu idda edenlere itibar edilmemelidir.

Koltuk Yıkama Servisi Telefon Numaralarımız:

0212 568 96 70

0212 568 96 80

0212 685 23 23

0212 685 23 24

 

 

Etiketler: koltuk yıkama, koltuk yıkama firmaları, koltuk yıkama şirketleri, koltuk yıkamacılar, koltuk yıkama fiyatları

Site Tasarım: Hamdi GÜNAY Günay web tasarım